Kursy nurkowania

W naszym krakowskim centrum organizujemy kursy nurkowania w systemie PADI. Jest to międzynarodowa organizacja zrzeszająca instruktorów, której certyfikaty są uznawane w bazach nurkowych na całym świecie. W Dive Factory prowadzimy szkolenia na wszystkie stopnie nurkowania rekreacyjnego oraz stopnie techniczne. Każdy uczestnik kursu płetwonurka otrzymuje specjalne materiały szkoleniowe w postaci książki i filmu na DVD.

Z nami możesz rozpocząć podwodną przygodę od zajęć INTRO, które po krótkim wprowadzeniu pozwolą Ci na zanurzenie się pod wodą i swobodne oddychanie. Jeśli od razu chcesz zostać nurkiem zapraszamy na szkolenie podstawowe PADI Open Water Diver (OWD).

Jeśli jesteś zainteresowanym dalszym rozwojem swoich umiejętności zapraszamy na kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (AOWD), PADI Rescue Diver oraz specjalistyczne kursy płetwonurków organizowane w naszym krakowskim centrum.

Takie szkolenia są adresowane dla nurków pragnących nabyć i udoskonalić umiejętności potrzebne w nietypowych warunkach i miejscach lub przy użyciu specjalnego sprzętu. Pozwala to zanurkować w nowych miejscach i warunkach do tej pory niedostępnych. Każda ze specjalizacji daje możliwość odkrycia piękna podwodnego świata – po ukończonym kursie otrzymuje się certyfikat z określoną specjalizacją, który wydawany jest przez PADI i obowiązuje na całym świecie. Kursy nurkowania to wiele specjalistycznych programów, które są bardzo różnorodne i zazwyczaj wymagają od 2 do 4 nurkowań. Poza umiejętnościami praktycznymi wymagana jest też wiedza, w związku z czym konieczna jest również nauka teorii – na wykładach oraz bezpośrednio od instruktora.

Dla chcących poznać zaawansowane tajniki tego sportu oraz dla fanatyków, którzy chcą wyjść poza standardowe ramy (czytaj: chcą zanurkować na dłużej i głębiej) proponujemy szkolenia techniczne.

Natomiast osoby chcące zostać profesjonalistami zapraszamy na kurs płetwonurka PADI Divemaster. Stopień ten umożliwia podjęcie pracy certyfikowanego asystenta oraz przewodnika nurkowego w centrach i ośrodkach nurkowych na całym świecie.

Kursy początkowe
Postaw pierwszy krok w podwodnej edukacji, poznaj podstawy i zakochaj się w tym, co nas pasjonuje nas. Jak bezpiecznie nurkować? Jak działa sprzęt? Wszystkiego dowiesz się na organizowanych przez nas zajęciach.

Kursy zaawansowane

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zyskać światowy certyfikat? Zapraszamy więc na nasze zaawansowane kursy, w trakcie których dowiesz się jak reagować na trudne sytuacje i poradzić sobie, np. w chwili osłabnięcia.

Specjalizacje
Organizujemy wiele specjalistycznych szkoleń o różnej tematyce. Nurkowanie głębokie, w suchym skafandrze, nocne, na wrakach, wydobywanie... To tylko niektóre z nich. Kursy przeznaczone dla pasjonatów i nie tylko.

Kurs Sidemount

Nurkowanie bez butli na plecach? Oczywiście, dzięki wszechstronnej i elastycznej konfguracji sidemount. To sposób na odkrywanie podwodnego świata w lekkiej i wygodnej konfiguracji.

Kurs Divemaster
Zdobądź pierwszy z profesjonalnych stopni systemu PADI i zostań certyfikowanym asystentem instruktora. Istotne są tutaj zarówno wiedza teoretyczna, jak również umiejętności pływania i oczywiście nurkowania.

Kursy techniczne
Dla doświadczonych nurków, chcących wyjść poza ramy nurkowania rekraacyjnego. Dla osób które świadomie chcą nurkować dłużej i jeszcze głębiej poza limity bezdekompresyjne . Zapraszamy na kursy techniczne PADI Tec REC.

Dive Factory - al. 29 Listopada 165 - 31-236 Kraków
woj. małopolskie - NIP 9452184931
tel. 12 418 39 59 - biuro@divefactory.pl