Doświadczeni w branży.

Nasze centrum nurkowe tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży nurkowej. Spędziliśmy pod wodą setki godzin, nurkowaliśmy w morzach i jeziorach, ciepłych i zimnych wodach. Pływaliśmy w różnych konfiguracjach i sprzęcie. O nurkowaniu wiemy niemal wszystko. Dlatego możecie być pewni, że nurkowania z nami będą przeprowadzone profesjonalnie i bezpiecznie oraz sprawią Wam wiele radości.

Dive Factory to największy w Krakowie sklep nurkowy, oferujący sprzęt wiodących, światowych producentów. Dysponujemy prawie 100 m kwadratowymi powierzchni handlowej. W komfortowych warunkach i bez pośpiechu pomożemy Wam dobrać odpowiedni sprzęt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nieważne czy jest nurkiem rekreacyjnym czy technicznym, początkującym czy zaawansowanym. Doskonale się na tym znamy, w końcu jesteśmy płetwonurkami.

Jesteśmy jedynym w Krakowie centrum testowym SANTI Diving.


W miarę upływu czasu, oferta Dive Factory będzie bogatsza. Mamy wielkie plany, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


Ekipa Divefactory

Paweł Łyszczek

Współwłaściciel Divefactory. Najbardziej doświadczony w ekipie płetwonurek. Nurkuje od prawie 30 lat. Jest instruktorem z ponad piętnastoletnim stażem. Posiada uprawnienia instruktorskie na wszystkie poziomy nurkowań rekraacyjnych oraz technicznych na obiegu otwartym. Chodzący bank wiedzy na temat nurkowania i sprzętu.
Miłośnik rowerów enduro i jazdy na skitourach.
Artur Pałac


Współwłaściciel Divefactory, nurkuje od 12 lat. Człowiek biznesu, bez którego zginęlibyśmy w meandrach faktur, zusów, pitów, urzędach skarbowych, vatach i innych dziwnych wynalazkach. Złota rączka i zapalony majsterkowicz, który potrafi wszystko poskładać i naprawić.
Miłośnik Gwiezdnych Wojen i zabawek.Andrzej Doliński


Najmłodszy w drużynie, posiada stopień Divemastera, nurkuje od 12 lat. Zajmuje się sprzedażą w sklepie i prowadzeniem naszych stron internetowych. Prowadzi programy Intro, Scuba Review oraz nurkowania turystyczne na Zakrzówku. Filmowiec amator, pod wodą zawsze z Gopro w ręku. Pasjonat nurkowania, ostrego koła i kultury japońskiej.

Leon

Maskotka Dive Factory. Nasz czworonożny towarzysz zawsze gotów roztoczyć aurę spokoju i pozytywnej energii.
Stworzony do nurkowania, posiada naturalną ujemną pływalność.
Jego znakiem rozpoznawczym są wszelkiego rodzaju dźwięki jakie z siebie wydaje.

Kwalifikacje instruktorskie
Dyplomy uznania PADI


Dive Factory - al. 29 Listopada 165 - 31-236 Kraków
woj. małopolskie - NIP 9452184931
tel. 12 418 39 59 - biuro@divefactory.pl